سیاست حفظ حریم خصوصی

بنیاد غیر دولتی فرهنگ سالمندی ایرانیان (“ما”) متعهد به محافظت و احترام به حریم خصوصی شما و رعایت سیاست حفظ حریم خصوصی هستیم. این خط مشی (همراه با شرایط استفاده ما) و سایر اسناد ارجاع شده در آن ، مبانی پردازش اطلاعات شخصی را که از شما جمع آوری می کنیم و یا اینکه به ما ارائه می دهید ، تعیین می کند. لطفاً موارد زیر را با دقت بخوانید تا دیدگاه ها و عملکردهای ما در مورد داده های شخصی خود و نحوه برخورد ما را درک کنید.

اطلاعاتی که ممکن است از شما جمع آوری کنیم

ما ممکن است داده های زیر را در مورد شما جمع آوری و پردازش کنیم:

اطلاعاتی که با پر کردن فرم های موجود در سایت https://salmandiran.ir ما  (“سایت ما”) و تکمیل فرم های کاغذی موجود در مکان های دیگر و پاسخ به تبلیغات ارائه می کنید. این شامل اطلاعاتی است که در زمان ثبت نام برای استفاده از سایت ما ارائه شده است ، مشترک شدن در خدمات ما ، ارسال مطالب یا درخواست خدمات بیشتر. اگر با ما تماس بگیرید ، ممکن است سابقه آن نامه نگاری را ثبت کنیم.

همچنین ممکن است از شما بخواهیم نظرسنجی ها را کامل کنید و در پروژه های تحقیقاتی بازار که برای اهداف تحقیقاتی استفاده می کنیم شرکت کنید ، اگرچه شما مجبور نیستید به آنها پاسخ دهید.

جزئیات معاملات شما از طریق سایت ما انجام می شود.

جزئیات بازدید شما از سایت ما و منابعی که به آنها دسترسی دارید.

لطفاً توجه داشته باشید که ما همه تماسهای تلفنی خود را برای اهداف آموزش و نظارت ضبط می کنیم.

سیاست حفظ حریم خصوصی

آدرس های IP و کوکی ها

ما ممکن است اطلاعات مربوط به رایانه شما ، از جمله در صورت وجود آدرس IP ، سیستم عامل و نوع مرورگر شما را برای مدیریت سیستم و گزارش اطلاعات کلی به تبلیغ کنندگان خود جمع آوری کنیم. این داده های آماری مربوط به عملکردها و الگوهای مرور کاربران ما است و هیچ فردی را شناسایی نمی کند.

به همین دلیل ، ممکن است با استفاده از یک فایل کوکی که در هارد دیسک رایانه شما ذخیره شده است ، اطلاعاتی راجع به مصرف عمومی اینترنت شما به دست آوریم. کوکی ها حاوی اطلاعاتی هستند که به هارد دیسک رایانه شما منتقل می شوند. آنها به ما در بهبود سایت و ارائه خدمات بهتر و شخصی تر کمک می کنند. آنها ما را قادر می سازند:

برآورد اندازه مخاطبان ما و الگوی استفاده آنان را داشته باشیم.

برای ذخیره اطلاعات مربوط به تنظیمات برگزیده خود ، و بنابراین به ما اجازه می دهیم تا سایت خود را با توجه به علایق شخصی شما سفارشی کنیم

برای سرعت بخشیدن به جستجوی شما.

برای تشخیص شما وقتی دوباره به سایت ما برمی گردید.

با فعال کردن تنظیمات در مرورگر خود که اجازه می دهد تنظیم کوکی ها را رد کنید ، ممکن است از پذیرش کوکی ها خودداری کنید. با این حال ، اگر این تنظیم را انتخاب کنید ، ممکن است نتوانید به قسمت های خاصی از سایت ما دسترسی پیدا کنید. مگر اینکه تنظیمات مرورگر خود را به گونه ای تنظیم کنید که کوکی ها را رد کند ، با ورود به سایت ما سیستم ما کوکی صادر می کند.

جایی که ما اطلاعات شخصی شما را ذخیره می کنیم

تمام اطلاعاتی که شما به ما ارائه می دهید در سرورهای ایمن ما ذخیره می شود. هرگونه معامله یا پرداخت رمزگذاری خواهد شد [با استفاده از فناوری SSL]. در جایی که ما به شما رمز ورود (یا جایی که شما انتخاب کرده اید) داده ایم که امکان دسترسی به قسمت های خاصی از سایت ما را فراهم می کند ، شما مسئول محرمانه نگه داشتن این رمز عبور هستید. از شما می خواهیم رمز عبور خود را با کسی به اشتراک نگذارید.

متأسفانه ، انتقال اطلاعات از طریق اینترنت کاملاً ایمن نیست. اگرچه ما تمام تلاش خود را برای محافظت از اطلاعات شخصی شما انجام خواهیم داد ، اما نمی توانیم امنیت داده های شما را که به سایت ما ارسال می شود تضمین کنیم. هرگونه انتقال به عهده خود شما است. هنگامی که اطلاعات شما را دریافت کردیم ، برای جلوگیری از دسترسی غیرمجاز از روشهای سختگیرانه و ویژگیهای امنیتی استفاده خواهیم کرد.

موارد استفاده شده از اطلاعات

ما از اطلاعات نگهداری شده در مورد شما به روش های زیر استفاده می کنیم:

برای اطمینان از اینکه مطالب سایت ما به بهترین شکل برای شما و رایانه شما ارائه شود.

برای ارائه اطلاعات ، محصولات یا خدماتی که از ما درخواست می کنید یا احساس می کنیم ممکن است مورد علاقه شما باشد. و در صورتی که رضایت داده اید برای چنین اهدافی با شما تماس گرفته شود.

برای انجام تعهدات ما ناشی از هر قراردادی که بین شما و ما منعقد شده است.

به شما اجازه می دهد هنگام انتخاب این کار در ویژگیهای تعاملی سرویس ما شرکت کنید.

برای اطلاع از تغییرات سرویس ما.

برای انجام تحقیقات بازار

ما همچنین

می توانیم از داده های شما استفاده کنیم ، یا به اشخاص ثالث منتخب اجازه استفاده از داده های شما را بدهیم تا اطلاعات کالاها و خدماتی را که ممکن است مورد علاقه شما باشد در اختیارتان قرار دهیم و ما یا آنها ممکن است از طریق پست یا تلفن با شما تماس بگیرند.

اگر مشتری فعلی هستید یا در غیر این صورت تصمیم گرفته اید چنین اطلاعاتی را دریافت کنید ، ما فقط از طریق الکترونیکی (ایمیل یا پیام کوتاه) با اطلاعات کالاها و خدمات مشابه کالاهایی که موضوع فروش قبلی شما بوده است با شما تماس خواهیم گرفت.

اگر مشتری جدیدی هستید، درصورتی که به اشخاص ثالث منتخب اجازه استفاده از داده های شما را با انجام ثبت نام قبول کرده باشد ، از طریق الکترونیکی با شما تماس خواهیم گرفت.

افشای اطلاعات شما

ما ممکن است اطلاعات شخصی شما را برای هر یک از اعضای گروه خود فاش کنیم ، این به معنای شرکت های زیرمجموعه بنیاد است.

ما جزئیات کارت اعتباری یا بدهی را ذخیره نمی کنیم و همچنین جزئیات مشتری را با هیچ شخص ثالثی به اشتراک نمی گذاریم.

حقوق شما

شما حق دارید از ما بخواهید داده های شخصی شما را برای اهداف بازاریابی پردازش نکنیم. اگر قصد داریم از داده های شما برای چنین اهدافی استفاده کنیم یا اگر قصد داریم اطلاعات شما را برای شخص ثالثی برای چنین اهدافی افشا کنیم ، کافیست به ما اطلاع دهید. شما می توانید با علامت زدن در کادرهای مشخص روی فرمهایی که ما برای جمع آوری داده هایتان استفاده می کنیم ، از حق خود برای جلوگیری از چنین پردازشی استفاده کنید. همچنین می توانید در هر زمان با نوشتن نامه از این حق استفاده کنید.

سایت ما ممکن است گاه به گاه حاوی پیوندهایی به وب سایت های شبکه های گروه، تبلیغ کنندگان و شرکت های وابسته ما باشد. اگر پیوندی به هر یک از این وب سایت ها را دنبال کردید ، لطفاً توجه داشته باشید که این وب سایت ها سیاست های حفظ حریم خصوصی خود را دارند و ما هیچگونه مسئولیتی در قبال این سیاست ها را نمی پذیریم. لطفاً قبل از ارسال اطلاعات شخصی به این وب سایت ها ، این سیاست ها را بررسی کنید.

دسترسی به اطلاعات

این قانون به شما حق دسترسی به اطلاعات نگهداری شده در مورد شما را می دهد. حق دسترسی شما می تواند مطابق قانون اعمال شود. برای تأمین هزینه های ما در ارائه جزئیات اطلاعاتی که درباره شما داریم ، هر درخواست دسترسی ممکن است با پرداخت یک میلیون ریال توسط شما انجام شود.

تغییراتی در سیاست حفظ حریم خصوصی ما

هرگونه تغییری که ممکن است در سیاست حفظ حریم خصوصی خود در آینده ایجاد کنیم ، در این صفحه ارسال می شود و در صورت لزوم ، از طریق پست الکترونیکی به شما اطلاع داده می شود.

پرسش

لطفا از ارسال هرگونه سوال ، نظر و درخواستی مربوط به این سیاست حفظ حریم خصوصی ما را محروم نسازید. با اینکار ما بسیار خوشحال خواهیم شد.

 

شاید برای شما مفید باشد :

اساسنامه بنیاد

پروانه فعالیت بنیاد

فعالیت های داوطلبانه

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

چگونه یکی از همراهان بنیاد فرهنگ سالمندی برای کمک باشم؟

از هر چهار نفر در جهان یک نفر در مقطعی از زندگی با سلامت روان دست و پنجه نرم می کند. با همه گیر شدن ویروس کرونا و اقتصاد نابسامان در تمامی کشورها، اکنون بسیاری از سالمندان دچار بحران شده اند. بیش از هر زمان دیگر ، مردم و بخصوص سالمندان به مکانی قابل اعتماد نیاز دارند تا برای راهنمایی و امید گرفتن به آن مراجعه کنند. نه تنها در زمان بیماری کرونا بلکه بصورت کلی این ماموریت ما در بنیاد فرهنگ سالمندی است.

در وب سایت بنیاد فرهنگ سالمندی سعی بر این است تا هرکسی بتواند در صورت نیاز اطلاعات لازم و مطمئن را دریافت کند. مهم نیست افراد چه دین و مذهبی دارند ، در کجا زندگی می کنند و یا استطاعت مالی دارند. ما به عنوان یک سازمان مردم نهاد و غیرانتفاعی که وابستگی به هیچ شخص، شرکت، سازمان یا ارگانی ندارد ، به کمک شما نیاز داریم. اگر قبلاً با ما مشارکت کرده اید ، ما سپاسگزار شما هستیم و لطفا این مشارکت را ادامه دهید. اگر این کار را نکرده اید ، لطفاً به ما کمک کنید تا بتوانیم هر روز بهتر از روزهای قبل قدم بردایم.