درباره وب سایت بنیاد فرهنگ سالمندی

وب سایت بنیاد فرهنگ سالمندی با هدف اطلاع رسانی مناسب و پویا در مورد سالمندی ارائه می دهد. دانشمندان، اندیشمندان و دیگر کارشناسان همکار با بنیاد، محتوای این وب سایت را قبل از انتشار بررسی می کنند تا از صحت و سقم آن مبتنی بر شواهد دقیق ، معتبر و به روز اطمینان حاصل کنند.

وب سایت بنیاد فرهنگ سالمندی توسط واحد رایانه و زیر نظر مدیرعامل نسبت به انتشار مطالب اقدام می‌نماید.

این وب سایت شامل اطلاعات در مورد موضوعات بهداشتی مورد علاقه افراد سالمند و حامیان آنها است. اطلاعاتی در مورد تحقیقات، آموزش، اخبار، بانک اطلاعاتی عمومی که به کاربران امکان جستجو برای موضوعات مرتبط با سالمندی را می دهدارائه می‌کند.

هدف وب سایت بنیاد فرهنگ سالمندی

این وب سایت به منظور ارائه اطلاعات مؤثر در مورد سالمندی سالم ، بیمارهای مربوطه ، روش‌های درمانی و پیشگیری در هر زمان و هر کجا که بخواهید، با استفاده از رایانه شخصی ، تبلت (رایانه لوحی) یا تلفن هوشمند طراحی شده است.

ما را از نظرات ارزشمند خود در مورد وب سایت SalmandIran بهره مند سازید. اگر سوال یا نظری دارید ، از طریق ایمیل برای ما ارسال کنید.

آدرس ایمیل ما: info[@]salmandiran.ir

خط مشی و سیاست های بنیاد فرهنگ سالمندی

خط مشی های وب سایت بنیاد فرهنگ سالمندی در مباحث مختلف را می توانید در صفحه خط مشی های ما ، از جمله اطلاعات مربوط به حریم خصوصی ، داده های باز و کپی رایت مشاهده کنید.