مقاله های حوزه سالمندی

مقاله های حوزه سالمندی

سالمندی یکی از مسایل بسیار مهم در جامعه است که علیرغم بزرگی و عظمت آن ، بخصوص در ایران ، کار زیادی در خصوص آن انجام نشده است. تا کنون به هر شکل گذشته است اما در صورت عدم برنامه ریزی صحیح و بسترسازی مناسب برای موضوع سالمندی و بخصوص فرهنگ سالمندی ،  در چند سال آینده به یک چالش و بحران جدی تبدیل می‌شود.

موضوعاتی که به نظر می بایست بر روی آنها تمرکز بیشتری داشت، همچون ضرورت تغییر رویکرد مدیران اجرایی به موضوع سالمندی، دیدگاه علمی و جامع به موضوع سالمندی، عدم ترویج نگرش منفی به موضوع سالمندی، عدم غفلت از ساختارهای بومی، سنتی و الگوهای فرهنگی در حوزه سالمندی، توجه به مسایل حوزه بازنشستگی، پوشش تامین اجتماعی و صندوق‌های بازنشستگی، توجه به شهرهای دوستدار سالمند و تمرکز و وحدت رویه در حوزه سالمندی تاکید می شود.

مقاله های حوزه سالمندی بنیاد فرهنگ سالمندی

بنیاد فرهنگ سالمندی

با توجه به وظیفه ذاتی خود در خصوص خدمت به سالمندان، سعی در ارائه هر نوع خدمتی اعم از علمی و اجرایی را سرلوحه کار خود قرار داده است. ما بنا را بر آن داریم تا با استفاده از متخصصین ، اساتید، افراد مجرب و علاقمندان به تمامی حوزه های سالمندی، با تولید مقاله های علمی و قابل استناد راهی را برای رشد و بالندگی این دوران یافته و توجه همگان را بیش از گذشته به مقوله سالمندی منعطف داریم.

لذا در این قسمت از سایت مقاله های مربوط سالمندی تولیدی متخصصینی که عضو بنیاد فرهنگ سالمندی هستند در معرض استفاده عموم قرار می گیرد.

ما منتظر دریافت و انتشار آثار شما عزیزان هستیم. 

امید است مورد استقبال قرار گیرد.

زندگی مجدد در سالمندان

شادی توصیه شده برای سالمندان

باید مراقب خود باشیم

سالمندان همچنان نیروی کاری فوق العاده دارند

آماده سازی محیط کار و زندگی

پوشش مناسب در سالمندی نیمی از سلامت است

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری مشخص شده اند *

ارسال نظر